Nr katalogowy: 421

MICHAŁ [SEPE] WRĘGA (UR. 1982)

Nr katalogowy: 421

Dying Surfer Meets His Maker, 2017

technika mieszana, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. p.d.: SEPE;
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł