Nr katalogowy: 410

Ewa ZAWADZKA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 410

Ściany świata, 2019

olej, technika własna, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na płótnie: EWA ZAWADZKA / ŚCIANY ŚWIATA-(04) / 2019.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł