Nr katalogowy: 409

Pola PIESTRZENIEWICZ (ur. 1996)

Nr katalogowy: 409

Szkic 73, 2019

akryl, płótno; 140 x 150 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2019 Pola Piestrzeniewicz.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł