Nr katalogowy: 1318

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)

Nr katalogowy: 1318

Bez tytułu

olej, płyta; 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: F.HAYDER;
estymacja: 2 100 - 2 800 zł