Nr katalogowy: 1314

ALICJA SŁABOŃ-URBANIAK

Nr katalogowy: 1314

Martwa natura, 1996

akwarela, papier; 38, 5 x 48 cm; sygn. i dat. p.d.: A. S. Urbaniak 96
estymacja: 1 400 - 1 800 zł