Nr katalogowy: 1312

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 1312

2 Kor 4, 18-1; 2019

akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: ABAKO '19;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł