Nr katalogowy: 353

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 353

Człowiek ze świnią, 1985

akwaforta, papier; 76 x 56 cm (wymiar arkusza): 64,5 x 49 cm (odcisk płyty):
sygn. i opisany pod ryciną: akwaforta 10/10, "Człowiek ze świnią", EDwurnik 85 (oł
estymacja: 2 800 - 3 200 zł