Nr katalogowy: 352

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

Nr katalogowy: 352

Obrońcy Westerplatte, 1967-1976

olej, płótno; 81,5 x 73,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Eug.Waniek / 76;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł