Nr katalogowy: 331

Lech KUNKA (1920-1978)

Nr katalogowy: 331

Akt tyłem, 1946

olej, płótno; 71 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. Kunka 46.;
estymacja: 12 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 14 000 zł