Nr katalogowy: 324

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 324

Para, 1987

olej, płótno; 89 x 116 cm;
sygn. i dat. l. g.: DUDA GRACZ 1987;
estymacja: 100 000 - 140 000 zł