Nr katalogowy: 317

Konstanty GORBATOWSKI (1914-1984)

Nr katalogowy: 317

Miasto V, 1984

olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. p. d.: K.Gorbatowski, dat. l. d.: 1984;
estymacja: 7 500 - 9 000 zł