Nr katalogowy: 304

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

Nr katalogowy: 304

Pejzaż 55/68, 1968

olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI / 68;
estymacja: 46 000 - 56 000 zł
Cena oferowana 39 000 zł