Nr katalogowy: 905

Nr katalogowy: 905

Szafka w stylu Napoleona III, z markieterią w typie Boulle’a

drewno czernione, markieteria, brąz złocony, marmur czarny z białymi żyłkami;
wys. 106 cm, szer. 114,5 cm, głęb. 42 cm; Francja, 3- 4 ćw. XIX w.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł