Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Fotel i krzesło intarsjowane, w manierze holenderskiego baroku

drewno - mahoń; intarsje - drewna egzotyczne, owocowe, brzoza; obicie pluszowe wtórne;
Europa Zachodnia, Holandia? Niemcy?; 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł