Nr katalogowy: 1838

Firma CELESTE

Nr katalogowy: 1838

Polifon + 10 płyt

drewno - dębina, częściowo czerniona i mazerowana; żeliwo, stal; papier, chromolitografia;
22,5 x 37,5 x 33,5 cm. Niemcy, XIX/XX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł