Nr katalogowy: 826

Nr katalogowy: 826

Ikona z prorokami

tempera na desce, płótno; rama drewniana, snycerka;
wys. 124 cm, szer. 76 cm, głęb. 6 cm;
Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł