Nr katalogowy: 819

BOURRETTE A PARIS

Nr katalogowy: 819

Zegar kominkowy w stylu Ludwika XVI

marmur biały, brąz złocony, szkło, emalia, stal; wys. 36,7 cm, szer. 24,7 cm;
Francja, Paryż, 3 tercja XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł