Nr katalogowy: 812

Nr katalogowy: 812

Nóż do papieru poety - Zygmunta hr. Krasińskiego (1812-1859)

stal, srebro grawerowane, srebro złocone; dł. 23,7 cm;
Francja, l. 40-50. XIX w.
estymacja: 8 500 - 9 500 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł