Nr katalogowy: 706

Armand FRENAIS (firma czynna: 1877-1927)

Nr katalogowy: 706

Komplet do kawy i herbaty

srebro próby 1 (950/1000) cechowane częściowo złocone; waga 2795 g.;
Paryż, k. XIX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł