Nr katalogowy: 705

Nr katalogowy: 705

Głuszec - prezent prezydenta Mościckiego dla ks. Radziwiłła

srebro próby 3 złocone, cechowane; wys. całości 16,5 cm;
Wiedeń, k. XIX w.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena sprzedaży 12 000 zł