Nr katalogowy: 702

Kazimierz KLIMASZEWSKI (czynny ok. 1830-1856)

Nr katalogowy: 702

Solniczka

srebro częściowo złocone próby 12 cechowane; waga 132 g.;
Warszawa, lata 40. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł