Nr katalogowy: 1054

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 1054

Para obrazów - walka zwierząt

olej, deska; 36 x 47 cm.
Prace powstałe według rycin Johanna Eliasa Ridingera (1698-1767).
estymacja: 6 000 - 8 000 zł