Nr katalogowy: 1050

Stanisław ZAWADZKI (1878-1960)

Nr katalogowy: 1050

Eugenia z Kaczkowskich Trylska

olej, płótno dublowane (wosk); 105 x 69 cm;
sygn. p. d.: St. Zawadzki;
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 4 800 zł