Nr katalogowy: 1046

MALARZ NIEOKREŚLONY, ZACHODNIOEUROPEJSKI, XIX w.

Nr katalogowy: 1046

Para portretów

1. Portret mężczyzny - olej, płótno dublowane; 51 x 40 cm; sygn. i dat.
2. Portret kobiety - olej, płótno dublowane; 51 x 40 cm; sygn. p.d.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł