Nr katalogowy: 1045

MALARZ NIEOKREŚLONY, NIEMIECKI ?, XIX w.

Nr katalogowy: 1045

Starzec

olej, płótno; 58 x 46 cm.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena oferowana 1 900 zł