Nr katalogowy: 1040

Stanisław KLIMOWSKI (1891-1982)

Nr katalogowy: 1040

Jesienny motyw z Wiśnicza

olej, płótno; 98 x 72 cm;
sygn. p. d.: SKlimowski (początek sygnatury w formie monogramu wiązanego).
estymacja: 7 500 - 9 500 zł