Nr katalogowy: 1036

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

Nr katalogowy: 1036

Pejzaż zimowy, ok. 1930

akwarela, gwasz, papier; 33 x 48 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł