Nr katalogowy: 1016

Zbigniew KRAŚNIK (1897-1962)

Nr katalogowy: 1016

Przeprawa przez wodę

akwarela, ołówek, papier; 94,5 x 65,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Kraśnik.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł