Nr katalogowy: 1014

Malarz nieokreślony, polski XVIII w.

Nr katalogowy: 1014

Piotr na Wiśniczu Kmita

olej, płótno; 25 x 16 cm;
sygn. po lewej po środku: AK
estymacja: 4 500 - 5 000 zł