Nr katalogowy: 1010

F. JANICKI, XX w.

Nr katalogowy: 1010

Plaża w Sopocie, 1954

olej, tektura; 19,5 x 23,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. Janicki 54.
estymacja: 900 - 1 200 zł