Nr katalogowy: 36

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Nr katalogowy: 36

Wenecja - Campiello San Cassiano, 1941

akwarela, gwasz, papier; 69 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Jaxa / 1941;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł