Nr katalogowy: 27

Wojciech BETLEY (1867- ok. 1920)

Nr katalogowy: 27

Pejzaż włoski, 1900

pastel, tektura; 29 x 46 (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: W. BETLEY 1900;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł