Nr katalogowy: 20

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Nr katalogowy: 20

Akt siedzący na tle blejtramów

olej, płótno; 100 x 87 cm;
sygn. p. g.: J. FEDKOWICZ;
estymacja: 35 000 - 45 000 zł