Nr katalogowy: 12

Zofia ŻUKOWSKA, XX w.

Nr katalogowy: 12

Bławatki, 1927

olej, płótno dublowane; 58,5 x 105,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Żukowska 1927;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł