Nr katalogowy: 327

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

Nr katalogowy: 327

Smak koloru czerwonego, 1994

akryl, płótno; 24 x 18,5 cm;
sygn. l. d.: monogram wiązany artysty;