Nr katalogowy: 19

Halina CIENTKIEWICZ - MICHALSKA (1912-2007)

Nr katalogowy: 19

Kąpiące się z rzece, 1975-1976

olej, płótno; 81 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Centkiewicz-Michalska;