Nr katalogowy: 1905

Nr katalogowy: 1905

Stół z intarsjowanym blatem, w tradycji barokowej

konstrukcja sosnowa, różne odmiany orzecha (czeczota), mahoń, drewna owocowe; intarsja; snycerka;
Europa Zachodnia, XIX w.
estymacja: 10 000 - 11 000 zł