Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Komoda klasycystyczna, intarsjowana

sosna, mahoń, orzech, drewna owocowe, oliwka; marmur; brąz złocony; wys. 90,5 cm,
szer. 117 cm, głęb. 54 cm; Europa Zachodnia, pocz. XIX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł