Nr katalogowy: 1817

Nr katalogowy: 1817

Lampa z postacią muszkietera (zelektryfikowana)

kompozycja metali, patynowana, plinta marmurowa okuta ornamentem z brązu złoconego, szkło;
127,5 x 36 x 24 cm; Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł