Nr katalogowy: 831

Firma POLYPHON MUSIKWERKE LEIPZIG

Nr katalogowy: 831

Polifon płytowy + 28 płyt

drewno sosnowe, mosiądz, stal, kalkomania, chromolitografia barwna/papier;
13,7 x 25,3 x 22,5 cm. Niemcy, Lipsk, XIX/XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł