Nr katalogowy: 828

Nr katalogowy: 828

Zegar portykowy, empirowy

drewno, szkło, lustro, metal, brąz, miedź, marmur, malatura imitująca intarsję, mechanizm
niesygnowany; 65,5 x 42 x 13,5 cm; Wiedeń, 1815-1820.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł