Nr katalogowy: 827

Nr katalogowy: 827

Wazon dekoracyjny

porcelana, farby emaliowe, brąz złocony; wys. 66,3 cm;
Daleki Wschód, Japonia?; XIX/XX w. [okucie z brązu - Europa].
estymacja: 6 000 - 7 000 zł