Nr katalogowy: 817

Stanisław WYSPIAŃSKI (1867-1907)

Nr katalogowy: 817

Dzieła malarskie

Bydgoszcz 1925; tekst: Stanisław Przybyszewski, Tadeusz Żuk-Skarszewski,
nakład 2500 egz.; 36 x 29 cm; oprawa: płótno (po renowacji)
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł