Nr katalogowy: 814

Nr katalogowy: 814

Lampa naftowa w typie II Cesarstwa

brąz złocony, szkło trawione i szlifowane, przeźroczyste i matowe, metal;
wys. z kloszem: 69 cm; Francja (?), 2 poł. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł