Nr katalogowy: 808

Nr katalogowy: 808

Ramka do fotografii

mosiądz złocony, szkło, mora perłowa; 18 x 17 cm, z ozdobami 21,5 x 18,5 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 300 zł