Nr katalogowy: 707

Ludwik NAST (czynny od ok. 1827-1838, firma do ok. 1890)

Nr katalogowy: 707

Łyżka wazowa

srebro próby 12 częściowo złocone cechowane, dl. 40 cm,
szer. czerpaka 10,5 cm; waga 238 g. Warszawa, lata 30. XIX w.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł