Nr katalogowy: 204

J. CHIURAZZI, 4 ćw. XIX w.

Nr katalogowy: 204

Popiersie Antinousa [Dionizosa]

marmur; 55 x 40 x 30 cm; Włochy, XIX w.
sygn. z boku: Chiurazzi / Napoli;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł