Nr katalogowy: 1053

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 1053

Stare jesiony, 1932

olej, tektura; 35 x 47 cm;
sygn. l. d.: St.Kamocki;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł