Nr katalogowy: 1045

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 1045

Scena w karczmie, 1896

olej, deska; średnica -39 cm;
sygn. i dat. u dołu: J. Moniuszko / 1896;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 3 600 zł