Nr katalogowy: 1044

Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

Nr katalogowy: 1044

Pejzaż z drzewem

olej, tektura; 23 x 30 cm;
sygn. l. g.: Borysowski.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł